Czy podłoga w Twoim biurze ma znaczenie?

Kiedy projektujesz nową przestrzeń biurową lub chcesz zmienić wystrój już istniejącej, ważne jest, aby pomyśleć o czymś więcej niż tylko o meblach biurowych, które chcesz kupić i kolorze ścian. Czy zastanawiasz się nad rodzajem podłogi w biurze?

W przypadku biura podłoga to nie tylko podłoga - jeśli podejmiesz złą decyzję, skończysz z nadmiernym hałasem, potencjalnie złym stanem BHP i bardzo wysokim rachunkiem za sprzątanie!

Główne możliwości wyboru to:

  • Wykładzina
  • Płytki dywanowe
  • Podłoga laminowana
  • Podłogi polerowane

Istnieją plusy i minusy wszystkich rodzajów, a wszystko sprowadza się do przestrzeni biurowej i tego, co jest dla Ciebie odpowiednie. Na przykład, jeśli masz zamiar mieć wiele biurek biurowych w swojej przestrzeni, być może wykładziny nie będą najrozsądniejszą opcją. Z drugiej strony, polerowana podłoga może powodować dodatkowy hałas, a wtedy może być konieczny zakup paneli akustycznych, aby ograniczyć echo.

Stworzenie idealnego środowiska biurowego to nie tylko wysokiej jakości meble biurowe i elementy dekoracyjne, ale także bezpieczna i odpowiednia przestrzeń. Jeśli podłoga jest śliska, zbyt mocno odbija światło lub powoduje echo, nie będzie to idealne rozwiązanie. Z drugiej strony, dywany będą wymagały czyszczenia i w wielu przypadkach mogą nadać przestrzeni ciemniejszy charakter.

Przed podjęciem decyzji należy rozważyć wady i zalety każdego rodzaju wykładziny. Jakie jest Twoje zdanie na temat podłóg w biurze? Czy masz jakieś preferencje?

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie! Życzymy miłej i pomocnej lektury naszych artykułów. 

Często czytane

Kontakt
Powlekany czy niepowlekany?
Urządzenia wielofunkcyjne

Świeże newsy branżowe

Co zrobić, gdy... Biznes nie wydaje się rosnąć
Co zrobić, gdy ... Musisz zmienić swój system komputerowy
Co zrobić, gdy ... Chcesz zachęcić swoich pracowników do większej...
© Copyright singlembyc. All Rights Reserved.