Jak przygotować przestrzeń roboczą do postpandemicznej rzeczywistości??

W ciągu ostatnich kilku lat obserwujemy wzrost popularności przestrzeni do kooperacji. W 2019 roku na całym świecie było około 19.000 miejsc pracy, obsługujących ponad 3 miliony współpracowników. Powierzchnie do pracy tymczasowej pozwoliły wielu firmom na prowadzenie działalności bez konieczności posiadania stałego biura. Prognozy sugerowały nawet, że w nadchodzących latach zostanie otwartych więcej miejsc pracy - do czasuwybuchu pandemii. Rygorystyczne protokoły dystansu społecznego zniechęciły wiele osób do korzystania ze wspólnych miejsc pracy, a rozwój branży został znacznie ograniczony.

Jednakże, ponieważ większość ludzi powoli przystosowuje się do życia zgodnie z ostatnimi wytycznymi, zakłady zaczęły się ponownie otwierać. W związku z tym, że szczepionki przeciwko koronaawirusowi również wchodzą w ostatnią fazę próbną, oczekuje się, że po raz kolejny wystąpi zapotrzebowanie na przestrzenie robocze.

Mimo to, jako odpowiedzialny właściciel firmy, musisz upewnić się, że Twoja firma jest gotowa na świat po pandemii. I można zacząć od rozważenia tych zmiennych:

Digitalizacja rezerwacji

Pandemia zmusiła wiele firm do przeniesienia kilku zadań administracyjnych w trybie online - i ty też powinieneś. Cyfryzacja codziennych zadań pracowników, takich jak obsługa rezerwacji klientów i planowanie korzystania z sal konferencyjnych, zmniejsza bezpośrednią interakcję między nimi a klientami. Pandemia w rzeczywistości popchnęła kilka branż do rozwoju systemów rezerwacji online. Pozwala to na zarządzanie przepływem osób wchodzących i wychodzących z sali konferencyjnej, dzięki czemu nigdy nie jest ona przepełniona.

Posiadanie wszystkich tych usług online sprawia, że jest to wygodne dla Twoich klientów, zbyt. Zapewnia im to, że będą mieli przestrzeń, której potrzebują, kiedy jej potrzebują, nawet przed przyjazdem do Twojej przestrzeni do pracy. System online może pomóc przyciągnąć jeszcze więcej osób, też. Prognozy po pandemii oczekują, że będzie więcej zdalnych pracowników niż kiedykolwiek wcześniej, więc możesz spodziewać się wzrostu liczby współpracowników, gdy będzie można ponownie pracować w przestrzeni wspólnej.

Rozważmy nową strukturę biznesową

Kilku właścicieli małych i średnich firm działa jako jednoosobowe firmy lub w spółkach osobowych, ale w tych trudnych czasach mogą Państwo potrzebować większego bezpieczeństwa finansowego. Możesz rozważyć utworzenie LLC lub włączenie swojej firmy. LLC oferuje ochronę prawną poprzez umożliwienie posiadania oddzielnych aktywów osobistych i biznesowych, co czyni Twoją firmę osobą prawną własną. Oznacza to, że nie będziesz ponosić odpowiedzialności prawnej za szkody i pozwy wniesione przeciwko swojej firmie. Podobnie, włączenie Twojej firmy ma kilka korzyści, nawet dla właścicieli małych firm. Chroni ono również Twój majątek osobisty i daje Ci możliwość oferowania pracownikom opcji na akcje. W zależności od wielkości firmy, możesz być również uprawniony do niższych stawek podatkowych.

Właściciele firm, zwłaszcza w okresie zawirowań gospodarczych, potrzebują tego typu zabezpieczenia osobistego. W ciągu jednego dnia będziesz obsługiwał ogromną liczbę osób, które będą polegały na Twoim przedsiębiorstwie w zakresie bezpieczeństwa i ochrony.

Załóż premię na sanitariaty

Pandemia na zawsze zmieniła sposób postrzegania warunków sanitarnych i higieny. Przypadek: maski mogą stać się podporą w codziennym ubraniu, nawet po opracowaniu i udostępnieniu szczepionki. W świecie po pandemii higiena i czystość będą priorytetem. Dlatego też powinni Państwo zainwestować w zapewnienie swoim klientom produktów sanitarnych oraz profesjonalnych usług sanitarnych w ramach swojego pakietu.

Twoja przestrzeń do pracy powinna wyznaczać złoty standard czystości, poprzez stosowanie niezawodnych produktów sanityzacyjnych oraz profesjonalne usługi porządkowe. Szukaj serwisu, który nie tylko czyści powierzchnie, ale także dezynfekuje każdy zakamarek Twojej przestrzeni roboczej. To głębokie czyszczenie powinno być wykonywane regularnie, aby pomóc wyeliminować wirusy i inne patogeny.

Przyszłość po pandemii wygląda jasno, ponieważ wiele firm przystosowało się do pracy zdalnej. W rzeczywistości mogą one preferować tańsze metody pracy, takie jak korzystanie z przestrzeni roboczej! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przestrzeniach do pracy zespołowej z naszych trendów i spostrzeżeń, sprawdź nasz blog na bieżąco.

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie! Życzymy miłej i pomocnej lektury naszych artykułów. 

Często czytane

Kontakt
Powlekany czy niepowlekany?
Urządzenia wielofunkcyjne

Świeże newsy branżowe

Co zrobić, gdy... Biznes nie wydaje się rosnąć
Co zrobić, gdy ... Musisz zmienić swój system komputerowy
Co zrobić, gdy ... Chcesz zachęcić swoich pracowników do większej...
© Copyright singlembyc. All Rights Reserved.