Kto jest Twoim biurowym wzorem do naśladowania?

Czy w Twoim środowisku biurowym jest ktoś, na kim się wzorujesz zawodowo? Czy jest to kierownik? Kolega z pracy? Może mentor? Czy jest to ktoś, kogo poznałeś podczas jednego z ostatnich ćwiczeń integracyjnych?

Posiadanie biurowego wzoru do naśladowania może być świetnym motywatorem do rozwoju osobistego i zawodowego oraz może pomóc w rozwoju zawodowym, być może w kierunku awansu w przyszłości.

Czy Twoim wzorem do naśladowania jest ktoś, kto siedzi przy eleganckim, drewnianym biurku? W takim razie może to być Twój menedżer. Posiadanie wzorca do naśladowania na stanowisku kierowniczym to bardzo pozytywna rzecz dla każdego pracownika i oznaka świetnego menedżera. Jest to osoba, która była tam, robiła to i przeszła szkolenie na takim poziomie, że może nadzorować innych ludzi. W takim przypadku pracownik może się wiele nauczyć od swojego menedżera i zadawać mu pytania, aby samemu się rozwijać.

Oczywiście wzorem do naśladowania może być również osoba, z którą dzielisz miejsce w biurze, być może starszy kolega, który wiele doświadczył w swoim życiu zawodowym. Również w tym przypadku należy zadawać pytania, chłonąć ich wiedzę i prosić o radę, gdy jej potrzebujesz.

Większość kolegów i kierowników z przyjemnością usiądzie z Tobą przy filiżance kawy i odpowie na Twoje pytania zawodowe, a jeśli chodzi o zasoby pracy, jest to jedna z najlepszych dróg rozwoju.

Kto jest Twoim biurowym wzorem do naśladowania?

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie! Życzymy miłej i pomocnej lektury naszych artykułów. 

Często czytane

Kontakt
Powlekany czy niepowlekany?
Urządzenia wielofunkcyjne

Świeże newsy branżowe

Co zrobić, gdy... Biznes nie wydaje się rosnąć
Co zrobić, gdy ... Musisz zmienić swój system komputerowy
Co zrobić, gdy ... Chcesz zachęcić swoich pracowników do większej...
© Copyright singlembyc. All Rights Reserved.