Kto jest Twoim biurowym wzorem do naśladowania?

Czy w Twoim środowisku biurowym jest ktoś, na kim się wzorujesz zawodowo? Czy jest to kierownik? Kolega z pracy? Może mentor? Czy jest to ktoś, kogo poznałeś podczas jednego z ostatnich ćwiczeń integracyjnych?

Posiadanie biurowego wzoru do naśladowania może być świetnym motywatorem do rozwoju osobistego i zawodowego oraz może pomóc w rozwoju zawodowym, być może w kierunku awansu w przyszłości.

Czy Twoim wzorem do naśladowania jest ktoś, kto siedzi przy eleganckim, drewnianym biurku? W takim razie może to być Twój menedżer. Posiadanie wzorca do naśladowania na stanowisku kierowniczym to bardzo pozytywna rzecz dla każdego pracownika i oznaka świetnego menedżera. Jest to osoba, która była tam, robiła to i przeszła szkolenie na takim poziomie, że może nadzorować innych ludzi. W takim przypadku pracownik może się wiele nauczyć od swojego menedżera i zadawać mu pytania, aby samemu się rozwijać.

Oczywiście wzorem do naśladowania może być również osoba, z którą dzielisz miejsce w biurze, być może starszy kolega, który wiele doświadczył w swoim życiu zawodowym. Również w tym przypadku należy zadawać pytania, chłonąć ich wiedzę i prosić o radę, gdy jej potrzebujesz.

Większość kolegów i kierowników z przyjemnością usiądzie z Tobą przy filiżance kawy i odpowie na Twoje pytania zawodowe, a jeśli chodzi o zasoby pracy, jest to jedna z najlepszych dróg rozwoju.

Kto jest Twoim biurowym wzorem do naśladowania?

Autorzy portalu

logo-footer

Witamy na naszej stronie! Życzymy miłej i pomocnej lektury naszych artykułów. 

Często czytane

Kontakt
Powlekany czy niepowlekany?
Urządzenia wielofunkcyjne

Świeże newsy branżowe

Dlaczego jakość snu jest istotnym czynnikiem produktywności
Czym dokładnie jest praca zespołowa?
3 powody, dla których zabieranie pracy do domu jest złym pomysłem
© Copyright singlembyc. All Rights Reserved.